begeni.gen.tr blog

beğeni hilesi nedir

Beğeni Hilesi Nedir ? 2 Aralık 2015

Çoğu facebook kullanıcısının amaçladığı popülerliğe ulaşmak için geliştirilen beğeni servislerinden biri olan begeni.gen.tr ile daha kısa bir yol katederek paylaşımlarınızı beğendirip popülaritenizi arttırabilirsiniz.

beğeni hilesi neye yarar

Beğeni Hilesi Ne İşe Yarar ? 4 Aralık 2015

Beğeni hilesi; facebook hesabınızla ücretsiz giriş yaparak profil paylaşımlarınızı beğendirebilir arkadaş kitlenizce daha popüler tanınabilirsiniz aynı şekilde sayfa paylaşımlarınızı beğendirerek daha fazla kitlelere ulaşabilirsiniz.

beğeni hilesi niçin kullanılır

Neden Neğeni Hilesi Kullanılır ? 6 Aralık 2015

Beğeni hilesi kullanımının nedenleri kullanıcıdan, kullanıcıya değişebilir. Çoğu kullanıcının amacı daha popüler gözükmek olsada bir kısım üyede internet üzerinde satışını yaptığı ürünleri beğendirerek daha fazla kitleye ulaşmayı amaçlıyor.

neler beğendirilebilir

Beğeni Hilesi ile Neler Beğendirilebilir ? 10 Aralık 2015

Facebook beğeni hilesi kullanarak profilinizdeki veya sayfanızdaki durum, fotoğraf, video, ilişki, bağlantı, albüm ve bir çok paylaşımı ücretsiz olarak sistemimize facebook hesabınızla giriş yaparak beğendirebilirsiniz.

beğeni hilesi kaldırma

Beğeni Hilesi Nasıl İptal Edilir ? 1 Ağustos 2016

Aldığınız beğenilerin hile olduğu farkedildi ve silmek mi istiyorsunuz ? Veyahutta hesabınızı sistemimizden sildirmek mi istiyorsunuz ? Nedeniniz önemli değil, sorunlarınız basit yöntemlerle çözülebilir.